EcoRevolution prací pásky, luční kvítí 32 ks

Garantovaný nákup z Hanibal

Skladem • 1 varianta79 Kč92 % • 821 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč74 % • 2 762 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta69 Kč69 % • 455 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 246 870 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace

0.1 kg

• , zakoupeno v EcoRevolution

• Nemám žádné krabice s práškem na praní nebo láhev s gelem.

Jsem s produktem spokojená.

vyzkoušeno pere velmi dobře,jsem spokojená,doporučuji všem,nevýhody žádné

• Ekologická a skvělá varianta praní
    • Hezká vůně
    • Funkčnost
    • Úspora peněz

Skvělý nový výrobek na trhu. Bez ničení přírody a funkční!

0.1 kg

EcoRevolution prací pásky jsou skvěle koncentrovaný prací prostředek bez vody, který je zcela bez alergenů, parabenů a fosfátů. Balení pracích pásků Vám nejen ušetří spousty místa v koupelně, ale oproti klasickým pracím gelům či práškům jsou lehké, skladné a snadno si je přibalíte třeba na dovolenou nebo na výlet.

Díky používání pracích pásků snižujete ekologickou stopu až o 94% a to díky snadné přepravě. Klasických 32 pracích dávek o hmotnost cca 1,5 kg jsme nahradili cca 50 g koncentrovaného prostředku. Navíc nepotřebují žádný plast. Naše balení je totiž z plně recyklovatelného papíru.

Díky svému eko složení jsou hypoalergenní a vhodné i pro praní oblečení těch nejmenších. Neobsahují fosfáty, parabeny, SLS ani 1,4-dioxan.

A jaké jsou výhody pracích proužků?

• Skladné, lehké, bez zbytečných plastů
  • Snadné praní bez odměrek a počítání objemu
  • Vhodné na domácí praní, ale také na cestování či kempování
  • Rozpustné již při 30°C, a to jak při ručním praní, tak v pračce
  • Vhodné na všechny typy prádla - bílé, barevné i černé
  • Účinné také na hloubkové čištění skvrn
  • Bez přidaných parfémů a jiných látek

Jak používat prací proužky od EcoRevolution?

• Odtrhněte pásek na klasickou 7kg pračku
  • Pokud máte prádlo silně znečištěné, použijte pásky 2
  • Vhoďte prádlo do pračky
  • Zapněte na jakýkoliv program s 30°C a výše

• TIP: Pokud chcete, aby Vaše prádlo ještě více vonělo, přidejte k praní pár kapek kvalitního esenciálního oleje.
  • Obsah balení: Balní obsahuje 32 Pracích pásků = 32 pracích dávek
  • Složení: polyvinyl alkohol, voda, ethylester kyseliny octové, hydrogenuhličitan sodný, kokosové glyceridy, saponiny, glycerol, citrát trisodný, parfém, linalol
  • Upozornění: Způsobuje vážné podráždění očí. Může způsobit podráždění dýchacích cest. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte k dispozici obal nebo etiketu výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte v sušičce. Při zasažení očí: Několik minut je opatrně vyplachujte vodou. Pokud používáte kontaktní čočky a je to možné, odstraňte je. Pokračujte ve vyplachování. Při přetrvávajícím podráždění vyhledejte lékařskou pomoc.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta69 Kč99 % • 7 737 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace

• , zakoupeno v EcoRevolution

• Nemám žádné krabice s práškem na praní nebo láhev s gelem.

Jsem s produktem spokojená.

vyzkoušeno pere velmi dobře,jsem spokojená,doporučuji všem,nevýhody žádné

• Ekologická a skvělá varianta praní
    • Hezká vůně
    • Funkčnost
    • Úspora peněz

Skvělý nový výrobek na trhu. Bez ničení přírody a funkční!

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta69 Kč99 % • 7 737 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
  • , zakoupeno v EcoRevolution

používám již delší dobu k maximální spokojenosti - krásně voní, nezabere mnoho místa

• snadné použití
    • skladné
    • krásně voní
    • vhodné na cesty

Chtěla jsem vyzkoušet něco nového a tyto pásky byla skvělá volba. Krásně voní a použití je velmi jednoduché. Není potřeba žádná odměrka jako např.u pracího gelu nebo klasického prášku. Stačí dát 1 prací pásek na 1 várku prádla cca 5-7 kg.
    Navíc zabírají minimum místa. Doporučuji:)

• Jsem spokojená

• lehké použití
    • příjemná vůně
    • skladné na cestování
    • ekologické a funkční praní
    • příjemná cena

Tyto pásky opravdu krásně voní.Prádlo bylo provoněné i bez použití aviváže.Na běžně zašpiněné prádlo stačí jeden pásek, na skvrny a velkou špínu dávám 2 klidně i tři. Pásky jsou vhodné na všechny druhy prádla.Braly jsme i na dovolenou jelikož nezaberou žádné místo. Jsou opravdu kvalitní a cena je více než příznivá.Jsem nadšená, koněčně na trhu kvalitní eko výrobek na praní :o)

• krásná vůně
    • lehké
    • praktické
    • levné
    • Na cestování ideál
    • Kvalitní

Používáme je nějakou dobu a jsme s tím velice spokojený. Doporučuji všem, kteří si chtějí ulehčit praní prádla. Ušetří vám to čas i peníze.

• - Cena je o 50% levnější než běžný prací prášek, nebo gel.
    • - Vhodný na všechny druhy barevného prádla.
    • - Skvělá účinnost.
    • - Úžasná vůně
    • - Super na dovolenou/cestování ( brala jsem na chatu )

Když jsem poprvé slyšela o těchto proužcích, byla jsem zvědavá, zda opravdu dokáží zvládnout naše zažrané fleky a špínu. Naše malé dračice totiž nejsou žádní andílci, co se týče hýždění svých oblečků :D

Ale co se týče právě těchto proužků, musím říct, že jsou to praví malí hrdinové!

Vložila dva proužky do pračky spolu s naším špinavým prádlem, byla jsem zvědavá, jaký bude výsledek. A když se pračka zastavila a otevřela jsem ji, byla jsem úplně ohromená :-) Naše oblečení nejenže bylo čisté, ale vypadalo jako nové! Byla jsem okouzlená přírodní vůní, kterou proužky zanechaly na prádle. Ani mě nenapadlo, že ekologický produkt může být tak účinný.

Za mě spokojenost :-)

• lehké
    • praktické
    • nezaberou místo
    • na všechny druhy prádla

Skvělý výrobek. Už nebudu používat jiný. Je skladný a běžné prádlo dobře vypere a hlavně nezatěžuje životní prostředí.